השתלות שיניים למחוסרי עצם

השתלות שיניים למחוסרי עצם במרפאת הכתר

גם הפתרונות הדנטליים המעולים והחדשניים ביותר לא יכולים להיות מעשיים אצל מי שההזנחה אצלו כל כך חמורה, שאפילו עצם החניכיים שלו החלה להתפורר. זוהי סיבה נוספת לא רק לשמור על היגיינת שיניים אלא גם לבוא לביקורות קבועות כדי למנוע מצב כזה שבמקום השתלת שיניים הכרחית תצטרכו לעבור לפני כן ניתוח אחר. השתלות שיניים למחוסרי עצם הן אפשריות בהחלט, אבל דורשות פרוצדורה יותר מורכבת שמאריכה את זמן הטיפול בכם עד הצלחתו המלאה. אלה בעצם החדשות הטובות – גם  השתלות עצם שמקדימות השתלות שיניים הן טיפול מוצלח ובטוח למדי אם הוא נעשה בידי רופאי שיניים מומחים ומנוסים כמו במרפאת הכתר.

מה חשוב לדעת על השתלות שיניים למחוסרי עצם?

כל מי ששמע על ההשתלות החדשניות שעושים כבר שנים רבות לכל מי שחסרות לו שיניים או זקוק לתיקונים הדנטליים האלה, מכיר את ההצלחה הגדולה של הטיפול. בגלל זה, חשוב מאוד לומר שזה אפשרי רק אצל מי שיש לו מספיק עצם חניכיים ולסת כדי לבצע זאת ואם לא – זה מחייב טיפול קודם של ניתוח השתלת עצם. בטיפול השתלת שיניים מבריגים לתוך עצם הלסת את הבורג, השתל שעשוי ממתכת טיטניום שאינה גורמת לאלרגיה או לדחייתה על ידי הגוף. אחר כך, החניכיים מתחילות לגבש סביב השתל ולבנות עצם חדשה כדי לקבע אותו ולהפוך אותו לחלק אינטגרלי של הלסת. לאחר כמה חודשים, כשהשתל כבר הצליח להתאקלם בלסת, מוסיפים את הכתר מעל השתל ובכך משלימים את הטיפול. אלא שבשביל זה צריך מלכתחילה שתהיה שם מספיק מאסת עצם כדי לבצע את הטיפול.

השתלות שיניים למחוסרי עצם

איך משתילים עצם?

השתלת עצם למחוסרי עצם כדי לאפשר השתלת שיניים עושים בטיפול שנקרא הרמת סינוס. יש שתי שיטות עיקריות שלפיהן פועלים. יש הרמת סינוס פתוחה וסגורה, כשאחת מתבצעת דרך חלל הפה והשנייה פתוחה. הרמת סינוס מתבקשת כדי שאפשר יהיה להשתיל את השתל של השן מבלי שהוא יחדור דרך העצם לחלל הסינוס ולכן יש לעבות שם את העצם. זה קורה במקרים של אובדן עצם מסיבות שונות, כפגם מולד או בגלל מחלות זיהומיות ואחרות. כאשר מאסת העצם שאבדה היא קטנה יחסית משתילים עצם בשיטה הסגורה דרך חלל הפה ואז מוסיפים את העצם. במרים מסוימים אפשר לעבור אפילו השתלת שתל של השן באותו יום.

הרמת סינוס פתוחה

השתלת עצם במקרים שבם חסרה הרבה מאסת עצם עושים בשיטת הרמת סינוס פתוחה. במקרה כזה, פותחים פתח חלל הסינוס על מנת להחדיר את העצם להשתלה ומחכים לפחות חצי שנה שתיקלט ותתחיל להתעבות בהליך טבעי. רק אחר כך, כשההשתלה מצליחה, אפשר להמשיך בטיפול. בודקים את החניכיים ומגלים שיש מספיק עצם ומשתילים את השיניים כפי שתכננתם מלכתחילה. זאת בדיוק המטרה של מומחי מרפאת הכתר כאשר הם מטפלים בכם למטרת השתלות שיניים למחוסרי עצם. המומחיות שלהם והטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות לכם ליהנות ממרב סיכויי ההצלחה.

לייעוץ / מידע אנא השאירו פרטים

לייעוץ / מידע / קביעת תור אנא השאירו פרטים

מה לקוחות חושבים עלינו

אור ונה
אור ונה
25/02/2022
ממליץ!! חוויה יוצאת דופן מהמרפאה שירות ומקצועיות של כל הצוות.
איילה אצילדייב
איילה אצילדייב
23/02/2022
שירות מקצועי, הוגן וסופר מהיר!
רועי שוחט
רועי שוחט
22/02/2022
דוד מקצוען אמיתי , איש שיח נעים. עלה והצלח.
ET
ET
21/02/2022
שירות חם ,מקצועי ,ומחירים הוגנים
racheli fleishman
racheli fleishman
21/02/2022
מקצועיות עם יחס אישי ואנושי. רואים את הלקוח לפני הכל. והמחירים ממש הוגנים
אילנה אמינוב
אילנה אמינוב
20/02/2022
מרפאה מעולה, שירות מדהים ורופאים מקצוענים. תמיד זמינים לכל שאלה

אולי יעניין אתכם

השאירו פרטים
ונחזור אליכם במהרה