כתרי זירקוניה בת ים

עושים כתרי זירקוניה בבת ים

יש כל כך הרבה פתרונות אסתטיים לשיניים פגומות או מראה לא שלם שלהן שפשוט לא כדאי לוותר על המראה היפה הזה. אנחנו מתמחים ברשת מרפאות שיניים הכתר בכל האפשרויות הנוחות והטובות ביותר לשיפור מראה אסתטי והביטחון העצמי שלכם, ואחת הדרכים היא נוחה וזמינה לכם בקלות. כתרי זירקוניה בת ים הם הדרך הפשוטה והיפה ביותר לשפר מראה של שיניים פגומות או שבורות בקלות ולתמיד, בחומרים איכותיים שלהם יש את כל היתרונות של חוק, עמידות ומראה יפה.

מהם כתרי זירקוניה?

זירקוניה היא חומר דמוי יהלום, שקוף וחזק מאוד שמשתמשים בו רבות ברפואת השיניים האסתטית כדי לתקן מראה של שיניים. אם יש לכם שן שבורה או פגומה בגלל מחלות ובעיות אחרות בואו להתאמת כתר זירקוניה. בטיול זה מטפלים בכל מי שרוצה לשפר את מראה השן. הטיפול כולל הלבשת כתר זירקוניה מלא בצורת השן השלמה והיפה על השן הפגומה ולאחר מכן הדבקת ציפוי חרסינה כדי להשלים את המראה ואת החוזק של הכתר. הטיפול נחשב לקל ובטוח ואינו מכאיב.

איך מרכיבים כתרי זירקוניה בבת ים?

בטיפול זה אתם עוברים חידוד והשחזה של השן המקורית כדי לפנות מקום לכתר הזירקוניה החדש. בזמן שמכינים את השן מרכיבים עליה כתר זמני עד שמכינים את הכתר הקבוע שעשוי מזירקוניה. את הכתר הקבוע מלבישים על השן ועליו מדביקים חיפוי חרסינה שמשלם את המראה. היתרון של הזירקוניה הוא גם החוזק שלה שהוא עמיד לשנים רבות ויכול לעמוד בכל הלחץ והכוח שמפעילות הלסתות וגם העבודה שהוא לא נראה למרחוק בגלל השתקפות דרך ציפוי החרסינה, להבדיל מכתרים מתכתיים. החרסינה שנצמדת אליו משלימה אותו בחוזק שלה והמראה שמתקבל הוא נפלא.

כתרי זירקוניה בת ים

מה חשוב לדעת על כתרי זירקוניה בת ים?

כשיש צורך בתיקון כמה שיניים אפשר להרכיב גשר כתרי זירקוניה בבת ים שנעשים ביד אמן על ידי רופאי השיניים המומחים בכך ומיומנים בתיקונים אסתטיים לכל מצב. המראה של הזירקוניה הוא מראה טבעי ולכן גם השתקפות האור לא מפריעה ולכן גם המראה של השן אחיד ומתאים לשאר השיניים. החשיבות של אסתטיקה השיניים גדולה מאוד בימינו ולכן מתאימה לכל מי שאינו רוצה להתפשר על כך עוד.

לייעוץ / מידע אנא השאירו פרטים

לייעוץ / מידע / קביעת תור אנא השאירו פרטים

מה לקוחות חושבים עלינו

אור ונה
אור ונה
25/02/2022
ממליץ!! חוויה יוצאת דופן מהמרפאה שירות ומקצועיות של כל הצוות.
איילה אצילדייב
איילה אצילדייב
23/02/2022
שירות מקצועי, הוגן וסופר מהיר!
רועי שוחט
רועי שוחט
22/02/2022
דוד מקצוען אמיתי , איש שיח נעים. עלה והצלח.
ET
ET
21/02/2022
שירות חם ,מקצועי ,ומחירים הוגנים
racheli fleishman
racheli fleishman
21/02/2022
מקצועיות עם יחס אישי ואנושי. רואים את הלקוח לפני הכל. והמחירים ממש הוגנים
אילנה אמינוב
אילנה אמינוב
20/02/2022
מרפאה מעולה, שירות מדהים ורופאים מקצוענים. תמיד זמינים לכל שאלה

אולי יעניין אתכם

השאירו פרטים
ונחזור אליכם במהרה