השתלת שיניים קדמיות

עושים השתלת שיניים קדמיות

שיקולים אסתטיים מקבלים יחס מועדף בכל טיפול שיניים שמתבצע בשן קדמית. אם אתם זקוקים לשתל או כל טיפול אחר בשן קדמית הקפידו לבחור ברופא הטוב ביותר ובטכניקות טיפול מודרניות. קיימת היום אפשר לבצע השתלת שיניים קדמיות ללא מתכת באמצעות שתלי זירקוניה וכתרים לבנים שמדמים שן טבעית בריאה. מעבדות השיניים מצליחות להתאים בעבור כל מטופל שן מלאכותית שנראית טבעית לחלוטין. הכתר שמוברג על השתל צפוי להיראות בדיוק כמו השיניים שלצדו מבחינת צבע, מרקם ומראה כללי.

כיצד מבצעים השתלות בשיניים קדמיות?

הליך החדרת השתל זהה במקרה של שן קדמית ושן אחורית. הרופא מקדים את הטיפול בצילומים, בודק היטב את מצב החניכיים ומוודא שקיימת אפשרות לאחיזה טובה בשתל. האיכות של השתל, טכניקת הטיפול והניסיון של הרופא עתידים להשפיע על קליטת השתל בחניכיים והצלחת הטיפול. על כן, בחירה ברופא מומחה להשתלות שיניים הכרחית מבחינת אסתטית ורפואית. הזווית בה יוחדר השתל אל החניכיים צפויה להשפיע על החיוך שלכם.

השתלת שיניים קדמיות

מה ההבדל בין השתלת שן קדמית לבין השתלת שן אחורית?

שיניים קדמיות קובעות כיצד יראה החיוך שלכם ומשפיעות כך על הרושם הראשוני שמתקבל בפגישות עבודה, דייטים וכן הלאה. על השתלת שיניים קדמיות להתבסס על שתלים איכותיים וכתר שמדמה בצורה הטובה ביותר שן טבעית. צוות המעבדה מתבקש לייצר בעבור כל מטופל כתר במראה זהה לזה של השיניים הסמוכות. בעבור שיניים קדמיות יש להשתמש בכתר שמחקה מראה טבעי ואינו מאפיר עם הזמן.

איך אפשר לשמור על שיניים קדמיות בריאות?

  1. הימנעות מעישון
  2. צמצום צריכת אלכוהול
  3. ביקורת אצל רופא שיניים אחת לחצי שנה
  4. טיפולי ניקוי אבנית אצל שיננית
  5. צחצוח שיניים קפדני 2-3 פעמים ביום

מדוע חשוב למהר לבצע השתלות שיניים קדמיות?

אבדן של שן גורם לנסיגה פנימה של עצם הלסת ולספיגה של העצם בגוף. עצם הלסת מאבדת מגובהה עם השנים והדבר עשוי לפגוע בסיכויי הצלחת השתלות שיניים. רפואת השיניים המודרנית יודעת לפתור מצבים של מחסור בעצם אך במידת האפשר כדאי לעשות כל מאמץ בכדי להימנע מצורך בהשתלת עצם או הרמת סינוס ולבצע השתלת שיניים קדמיות. נשמח לעזור בכל דבר נוסף ברשת מרפאות שיניים הכתר.

לייעוץ / מידע אנא השאירו פרטים

לייעוץ / מידע / קביעת תור אנא השאירו פרטים

השאירו פרטים
ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן